French German English Polish
DEMEXKON - Producent dużych donic z drewna

Nasze Donice
Donice wytwarzamy z klepek dębowych, które połączone są ze sobą za pomocą wpustu, wzmocnione stalowymi obejmami, zabezpieczonymi przed korozją metodą galwaniczną. Wszystkie nasze donice posiadają na górnej obręczy wygrawerowany znak towarowy: DEMEXKON.

Donice wykonane są z naturalnego drewna dębowego, dlatego ziemię należy wsypywać bezpośrednio do donicy. Bezpośredni kontakt drewna dębowego z wilgotną ziemią spowoduje samouszczelnienie donicy oraz znacznie przedłuży czas jej użytkowania.

Kolory
Nasze donice dostępne są w kolorach: naturalny dąb, teak, cegły, ciemny brąz, ciemny mahoń, wenge, oliwkowy, grafit, popiel.


Donice na kółkach
Dotyczy donic o średnicy większej niż 40 cm oraz wysokości powyżej 30 cm. Kółka dołączone są do donicy i możliwe do samodzielnego montażu. Dzięki zamontowaniu kółek nawet duże donice stają się łatwe do przestawiania.


Donice z podpórkami na rośliny
Nasze donice dostępne są także w wersji z podpórkami na rośliny. Stelaż wykonany jest z wytrzymałej stali w kolorze zielonym. Dostępne są wersje z trzema i czterema słupkami.


Donice do domu i ogrodu
Donice firmy DEMEX przeznaczone są do użytkowania zarówno w pomieszczeniach jak i w ogrodzie. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz dokładności wykonania nasze donice są odporne na deszcz, śnieg oraz mróz. To wszystko sprawia, że nasze donice będą służyły Państwu przez wiele lat niezależnie od miejsca użytkowania.


Praktyczna rada dla Państwa: W przypadku uszkodzenia powierzchni zewnętrznej donicy (obtarcie, zadrapanie) należy uszkodzone miejsce zatrzeć olejem jadalnym przy pomocy czystej szmatki.
Donice dębowe dużych wymiarów
Przystosowane do przewozow wóznkiem paletowy.
Wykonujemy na zamówienie.
Rozmairy na życzenie zamawiającego

Duża donica ogrodowa

Donice duże ogrodowe

Donice wielkie ogrodowe

Donice produkcja

Duże donice z podpórkami

Donica dębowa wielkich wymiarów